Látványos nappali az álmom, csak kevés a hely

A minap jártunk egy bútormúzeumban. Hát nem mondom, gyönyörű! A magyar tárgyi hagyaték elképesztő, úgy általánosan is, de én valami újabbra, valami XXI. századi értelemben látványosabbra vágyom otthonra!

A múzeum ne legyen az otthonom! Ismerek persze olyanokat, akiknek régies bútorokkal van tele a lakásuk – az is szép mondjuk. Helyem viszont szintén kevés van, ezért én maradnék a praktikum világánál. A gardróbszekrény a nappaliba fog kerül, helytakarékosság – ez van. Ehhez meg kellett találnom a legjobb helyet vásárlásra: szenza.hu. Ahol rögtön szembe is jött egy tolóajtós kombi gardróbszekrény, egy igazi óriás, ami nagyon jól néz ki. Illik is az elképzeléseimbe!

Mondjuk, lehetséges, hogy itt még nézegetek majd egy ideig, mert választék az bőven van. Bizony, az aztán óriási, már önmagában termékkategóriákból és alkategóriákból is.

A SzenzaBútor amúgy egy több évtizedes múltú bútoráruház. Ha jól tudom, nemrég költöztek, de a webes választékuk mindenki számára mindig elérhető. Meg mostanra már a költözésen is túl vannak persze. És minőségi magyar bútorokról beszélhetünk az esetükben – ez nagyon fontos, mert ahogy említettem, van nekünk egy komoly nemzeti hagyományunk a stílusos megjelenésben és egyebekben is. A legjobb amit tehetünk, hogy hazait vásárolunk ezekből, kikerülve a felesleges “világ körüli termékutakat”

Szóval nekem egy stílusában újabb megjelenésű nagyszekrény kell, és ha nem is tudnám miféle színváltozat és hangulat érdekel, azért ajánlom ezt az áruházat, mert itt aztán volna miből válogatni tényleg és még variálni is lehet, ezt mostanra tapasztalatból mondom.

Írtam az elején régiesebb, sokkal elegánsabb stílusú bútorokról, mint ami nekem tetszik. A szenza.hu főoldalon láthatók tömörfa szekrények is – hogy még egy kicsit visszatérjek az itteni választék sokszínűségéhez. Ha irodám, vagy valami hivatalos helyem lenne, azt például viszont ilyenekkel rendezném be. Lenyűgözőek ezek is. Ez a fajta impozánsság is jól megalapozható itt tehát!

Szóval mindenféle érdeklődéssel rendelkezőknek ajánlom, itt nézzenek szét “bútorügyben”, mert egyébként sokan dicsérik ezt a helyet az internet különböző szegleteiben egyébként is. Írnak mások még a kedves kiszolgálásról, ami szintén nem mellékes dolog, ők pedig a szakszerű tájékoztatás mindenkori megadását hangsúlyozzák a termékértékesítés leírásában. Ez nem egy idegesítő multi, hanem a jobbfajta értékesítők közül való! Nézzetek szét náluk bátran. Sokak voltak már, akik csak itt találták meg, amit kerestek, és úgy néz ki, rám is ez vár.