Múzeumba illő konyhai eszközeimet cseréltem le az Expresszbolttal

Még az esküvőmre kaptam a konyhai felszereléseimet a családom tagjaitól. Olyan volt ez, mint egy hozomány, a család asszonyai összedobták nekem, ami kellhet egy valamire való feleség konyhájába. Akkoriban nagy szükségünk volt a segítségre, fiatal házaspárként nem sok pénzünk jutott a házvásárlás mellett modernebb konyhai eszközök vásárlására. Sokszor viccelődtünk azon, hogy ha lecseréljük a konyhai eszközöket, akkor a régieket odaadjuk egy múzeumnak.

Eljött az idő, és összegyűlt annyi pénz, hogy kicsit modernizáljuk a készleteinket, ezért elkezdtem keresni a neten olyan webáruházakat, ahol konyhai eszközöket lehet beszerezni, nem túl drágán, de mégis jó minőségben. Rátaláltam a www.expresszbolt.com-ra, ahol számtalan olyan eszközt lehet kapni, amire a háziasszonynak szüksége van.

Rögtön meg is akadt a szemem egy 39 részes konyhai eszköz készleten, melyet kezdőknek és profiknak egyaránt javasolnak. Nagyon szeretek főzni, így amatőrként már profinak tartom magam, most már meglesznek az eszközeim is hozzá! A szett rozsdamentes acél, szilikon és műanyag eszközöket tartalmaz. Ezek mind könnyen tisztíthatóak, elegánsak, akár mosogatógépben is lehet őket mosni, ráadásul a főzésen kívül a tálaláshoz is nagy segítséget nyújtanak. A szettben megtalálható kanál, kés, villa, főzőkanál, spagetti kanál, perforált lapát kanállal, habverő, lapátkanál, krumplitörő, húsvilla, ferde forgatólapát, lyukacsos szervírozó kanál, lyukacsos szelet fordító, kenőlapát, fagylaltszedő kanál, hámozó, reszelő, pizzavágó, 5 db mérőedény, 5 db mérőkanál, univerzális olló, fokhagyma nyomó, konzervnyitó, lapát, tortalapát, szószos merőkanál, csipesz, sörnyitó és spatula. Ennek a szettnek az ára pedig csupán 12.990 Ft, így igazán jutányosan tudtam hozzájutni.

www.expresszbolt.com

Szétnéztem az Expresszbolt konyhai eszközei között, ahol találtam magamnak néhány igazán fontos és modern kincset. Ilyen például a kézi zöldség- és gyümölcsszeletelő, daráló gép, a professzionális késélező, vagy a digitális konyhai mérleg, ami elengedhetetlen a pontos mérésekhez. Rátaláltam egy szuper serpenyőkészletre, mely 3 részből áll. Mindhárom serpenyő márvány bevonattal, sötétkék színben kapható. A szett tartalma egy grillserpenyő, mely bordázott fenekű, illetve 2 db hagyományos serpenyő. A bevonat miatt ezek nagyon könnyen tisztíthatóak, mosogatógépben is moshatóak. Káros anyagoktól mentes serpenyők ezek. Nagyon jutányos áron vásárolhatók meg, 13.990 Ft-ért.

A melegszendvics sütő mindig is hiányzott a konyhából, így azt is a kosárba tettem, illetve belekerült még kenyérpirító, gyümölcscentrifuga, cukortartó, többféle tálca és műanyag ételtároló. A kapcsos tortaformát nem tudtam otthagyni, emellett a férjemnek is kedveskedtem a vásárlás során egy 10 literes bográccsal. Hogy mennyi mindent találni a www.expresszbolt.com-on!

Lassan a vásárlás végéhez értem, mert minden fontos dolgot sikerült beszereznem. A pénztárhoz érve meglepően tapasztaltam, hogy az összeg nem is olyan magas, mint számítottam rá. közel 50.000 Ft értékben sikerült felszerelnem a konyhámat szuper új eszközökkel, hála az Expresszboltnak. Online bankkártyás fizetésre volt lehetőség, a GLS futár pedig az egész csomagot kihozta nekem 1590 Ft-ért, 2 napon belül. A férjem is nagyon örült az új szerzeményeimnek, eddig is konyhatündér voltam, de a www.expresszbolt.com-ról beszerzett új eszközökkel még jobban megjött a kedvem a konyhai kreatívkodáshoz!

A régi konyhai eszközeim pedig, melyeket még a nagynénémtől meg a nagymamámtól kaptam, mentek az antikoshoz. Volt egy-két olyan darab, amely tényleg muzeális értéket képviselt, így kaptam érte egy kis pénzt is, a régi készletemet értékesítettem 20.000 Ft-ért, így az új eszközök beszerzése tényleg nagyon kedvező lett. Máskor is az Expresszboltot fogom felkeresni, ha lakásfelszerelést, kerti felszerelést vagy ajándékot kell beszereznem a család tagjai számára.